Kontakt

Informacji o produkcie udziela:

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.
ul. Sokratesa 13D lok.27
01-909 Warszawa

 

Adres do korespondencji:

ul. Ostrobramska 95
04-118 Warszawa

 

Napisz do nas: kontakt@lipiforma.pl

 

×

Odpowiedz na wszystkie pytania testu ryzyka hipercholesterolemii.

×

 

Wszystkie odpowiedzi NIE:
Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś „nie” oznacza to, że prawdopodobnie prowadzisz zdrowy tryb życia i dbasz o prawidłowy poziom cholesterolu. To dobrze. Tak trzymaj. Zdrowy tryb życia może spowolnić rozwój miażdżycy i zapobiec powikłaniom sercowo-naczyniowym.

 

Odpowiedzi TAK na 1-6 pytań:
Jeżeli na kilka pytań odpowiedziałeś twierdząco oznacza to, że możesz być w grupie ryzyka rozwoju hipercholesterolemii. Zastanów się nad wprowadzeniem prozdrowotnych zmian do Twojego życia – może to spowolnić rozwój miażdżycy i zapobiec powikłaniom sercowo-naczyniowym. Warto też udać się do lekarza, zbadać poziom cholesterolu i poprosić o porady dotyczące zmian stylu życia i stosowania odpowiednich suplementów wspomagających utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu.

 

Odpowiedzi TAK na ≥ 7 pytań:
Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco oznacza to, że jesteś w grupie ryzyka rozwoju hipercholesterolemii. Twój poziom cholesterolu może być za wysoki. Zastanów się nad wprowadzeniem prozdrowotnych zmian do Twojego życia – może to spowolnić rozwój miażdżycy i zapobiec powikłaniom sercowo-naczyniowym. Najlepiej udaj się do lekarza, który może zlecić badanie poziomu cholesterolu i udzielić porad dotyczących zmian stylu życia, a w razie potrzeby zalecić stosowanie właściwych suplementów diety i leków.